Otomatik Tente Sistemi

Otomatik Tente Sistemi

Posted on Posted in Genel

Otomatik Tente Sistemi ile tentenin kontrol edilmesi ve açılıp kapanmasını sağlayan sistemdir. Birçok farklı motor markası vardır ve bu sistemlerde kullanılmaktadır, firmamızın kullandığı motor piyasadaki en iyi motorlar arsında yer almaktadır.

Otomatik tenteler motor yardımıyla tente kumaşını ya bir ruloya sarar, ya da profiller aracılığıyla gerilmiş kumaşı kullanım alanının sonuna ya da başına toplarlar. Böylelikle istenilen bölge tamamen kapanır ya da açılır.

Otomatik tente sistemi sabit tenteler haricinde tüm tente modellerinde kullanılabilmektedir.

Otomatik tente, sahip olduğu motorun sensörler ya da kumanda aracılığıyla kapanması veya açılmasına yarayan sistemlerin tamamıdır.

Otomaik Tente Sistemi Katlamalı Tente sisteminde su geçirmez özelliğe sahip blackout pyc kumaş kullanılmaktadır. Estetik ve büyüleyici bir mimari tasarıma sahip olan katlamalı tente uygulandığı mekanla bütünleşerek etkileyici bir atmosfer yaratır. Yaz aylarında gündüz sizleri güneşe karşı koruyan ürünümüz, akşam saatlerinde üst kısım tamamen katlanarak toplanıp ferah bir ortam yaratır… Etrafı ısı yalıtımlı katlanır alüminyum doğrama, kristal mika ve katlanır cam sistemi gibi ürünlerde kapatılarak kış mevsiminde de kullanılabilir. Sistem yalnızca motor kullanılarak çalıştırılıp otomatik olarak kapatılır.
Uzman Ekibimizden Canlı Olarak Teklif Alabilirsiniz Canlı Destek Ekibimiz İle Görüşmek İçin Lütfen Teklif İste Resmini Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir